Direct naar inhoud

Onderwerp: Wolf inlogproblemen als gevolg van onvolledig doorlopen inlogproces 

Update: 11 mei 2026

Om de stabiliteit van Wolf tijdens de examenperiode te waarborgen, worden er op dit moment geen grote wijzigingen doorgevoerd.

De meeste gebruikers kunnen inmiddels inloggen in Wolf. Een klein deel van de gebruikers ervaart momenteel nog inlogproblemen. Dit komt doordat een of meerdere stappen in het inlogproces niet zijn afgerond. 

Om te zorgen dat Wolf voor elke gebruiker correct werkt zijn, afhankelijk van de gebruikersrol (Wolf-accountbeheerder/examensecretaris of examinator), de volgende stappen nodig. 

Wolf-accountbeheerder/examensecretaris 
Stuur een mail naar wolf@cito.nl met de melding ‘inlogproblemen’. Vermeld in de mail je brincode en gebruikersnaam. Je ontvangt van wolf@cito.nl een nieuwe activatiemail. 

Examinator zonder geactiveerd account 
Vraag je Wolf-accountbeheerder of examensecretaris een nieuwe activatiemail te sturen. 

Examinator met reeds geactiveerd account 
Stuur een mail naar wolf@cito.nl met de melding ‘inlogproblemen’. Vermeld in de mail de brincode van je school en gebruikersnaam. Nadat je account door Cito is gedeactiveerd, kan je Wolf-accountbeheerder of examensecretaris een nieuwe activatiemail sturen.

Voor alle gebruikersrollen geldt: gebruik de nieuwe activatielink die wordt toegezonden én doorloop alle aangegeven stappen met dezelfde gebruikersnaam. Dat is het mailadres waarop je de activatielink ontvangt.

Onze excuses voor het ongemak. We houden jullie via deze informatiepagina op de hoogte. 

Medewerker aan telefoon

Kunnen we je helpen?

Stel je vraag via onze kanalen of kijk in de veelgestelde vragen.
Voor scholen: Vergeet niet om het brinnummer bij de hand te hebben en/of in de mail te vermelden, zodat we jouw vraag sneller kunnen behandelen!

Bereikbaar Ma t/m vr 08.30 tot 15.00 uur
Bellen (026) 352 11 11
E-mail klantenservice@cito.nl

Zoeken