Direct naar inhoud

Alma van Til

Alma van Til vervult de rol van conceptontwikkelaar voor Leerling in beeld VO. Al sinds 1992 werkt ze bij Cito. Ze krijgt energie van het maken van producten die scholen écht verder helpen.

Als conceptonwikkelaar van Leerling in beeld VO houdt Alma zich bezig met innovatie. "Wat heeft iedereen nodig? Wat kan Cito verbeteren of vernieuwen?". Dat zijn vragen waar ze zich dagelijks over buigt. Zo werkt ze aan producten die relevant zijn én blijven.

Het contact met scholen vindt Alma waardevol. Ze wil op de hoogte blijven van wat er speelt, en hoort graag hoe producten in de praktijk landen. “Je krijgt soms achteraf te horen dat iets goed werkt, of dat iemand blij is met een bepaalde aanpassing. Dat zijn de momenten waarop je denkt: ja, hier doen we het voor.”

Het geeft mij energie als we iets hebben gemaakt, waar scholen ook echt blij van worden

Als een product goed ontvangen wordt, is ze tevreden. Daarbij hoopt ze dat het product ook het plezier en enthousiasme uitdraagt, waarmee we bij Cito werken. Wat Alma het leukst vindt aan haar werk? “Dingen die creativiteit vragen, maar ook een cijfermatige wetenschappelijke onderbouwing hebben. Dat is een mooie combinatie.”

Medewerker aan telefoon

Kunnen we je helpen?

Stel je vraag via onze kanalen of kijk in de veelgestelde vragen.
Voor scholen: Vergeet niet om het brinnummer bij de hand te hebben en/of in de mail te vermelden, zodat we jouw vraag sneller kunnen behandelen!

Bereikbaar Ma t/m vr 08.30 tot 15.00 uur
Bellen (026) 352 11 11
E-mail klantenservice@cito.nl

Zoeken